Buradasınız :
Türkçe
English
Pazartesi, 20.08.2018
08.03.18 | 21:43 zaman: 164 Gün

Uzaktan Öğretimle Yapılan Derslere Giremeyen, Kayıt Yenileme İşlemini GEÇ Yapan Öğrencilerin Dikkatine

 

Üniversitemiz Senatosunun 01 Mart 2018 tarihli ve 140 sayılı Kararı gereğince; kayıt yenileme, harç ödeme, derse yazılma ve danışman onayları 09 Mart 2018 Cuma gününe kadar uzatılmıştır.

Bu bağlamda, uzaktan öğretim yapılan tüm birimlerden derslere ait güncel kayıtlı öğrenci listeleri alınarak, kayıt yenileme işlemlerini geç yapan öğrencilerin uzaktan öğretim sistemine (eders.giresun.edu.tr) erişimleri için hesapları tanımlanmıştır. Bahsi geçen öğrencilerin sisteme erişmek için kullanıcı bilgileri aşağıda verilmiştir.

 

Kullanıcı adı:                170101010                  -->       öğrenci numaranızı yazınız.

Şifre:                            11111111111              -->       11 adet 1 yazınız.

 

NOT I: Öğrencilerimizin uzaktan öğretim sistemine (eders.giresun.edu.tr) ilk giriş yaptıklarına şifrelerini değiştirmeleri önemle rica olunur. 

NOT II: Ayrıca, öğrencilerimizin uzaktan öğretim sisteminde (eders.giresun.edu.tr) kayıtlı e-posta adreslerini güncel ve aktif kullanmış oldukları e-posta adresiyle güncellemeleri önemle rica olunur.

Şifre Değiştirmek için, giriş yaptıktan sonra sayfanızda sağ üst köşede yer alan adınızın ve soyadınız yer aldığı bölümde Profil > Profil Düzenle bölümüne gidilmelidir.

Soru ve yardım talepleriniz için, uzem@giresun.edu.tr adresine veya http://uzem.giresun.edu.tr/index.php?id=575 adresinden mesaj gönderebilirsiniz.