Buradasınız :
Türkçe
English
Çarşamba, 19.09.2018
10.09.17 | 21:18 zaman: 1 Yıl

Öğrenciler için Sisteme Giriş

 

Sevgili Öğrenciler,

Yeni eğitim-öğretim yılı için UZEM olarak köklü yeniliklerle girmiş bulunmaktayız. Sizlere daha iyi ve kaliteli bir eğitim-öğretim deneyimi sunabilmek adına Sanal Sınıf Sistemi (Adobe Connect) Öğretim Yönetim Sistemi (Moodle, eders) ile entegre edilerek hizmetinize sunulmuştur. İki sistem birnirine egtegre edilmiş olup, sadece eders.giresun.edu.tr  sistemine girmeniz yeterli olacaktır. Sanal derslere erişim, bu platform üzerinden gerçekleştirilecektir.

Uzaktan eğitim sistemine giriş yapabilmek için kullanıcı adı olarak 9 haneli ÖĞRENCİ NUMARASI, şifre olarak TC KİMLİK NO bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

Örnek öğrenci girişi:

Kullanıcı adı: 170101010

Şifre: 46001020300

Sisteme ilk girişte şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir.

Öğrencilerin ve derslerinin uzaktan eğitim sistemine atanması, ders kayıt ve ders ekleme-bırakma-silme işlemleri dönemi bittikten sonra (15 Eylül 2017 tarihinden sonra) Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nda kayıtlı verileri alınarak yapıldığından, öğrencilerimiz bu tarihten itibaren yaklaşık birkaç gün içerisinde uzaktan eğitim sistemine giriş yapabileceklerdir. 5-10 Eylül arası danışman onayı yaptıran tüm öğrenciler, sistemde tanımlanmıştır.